Junkers Serwis Warszawa

Junkers Serwis Warszawa

513 404 357

Junkers Serwis – zajmuję sie serwisem, konserwacją oraz naprawą urządzeń grzewczych firmy Junkers.

Junkers Serwis

Nikomu nie potrzeba chyba prezentować tej marki, dziś jej właścicielem jest niemiecki koncern BOSCH. Nie tak dawno każdy gazowy piecyk do ogrzewania domu nazywano Junkersem. Świadczy to o historycznej wszechobecności tego producenta na polskim rynku urządzeń grzewczych oraz o prestiżu jakim cieszyły się i cieszą  się kotły Junkers.

JUNKERS SERWIS

Tym zawodem parało się wielu instalatorów oraz monterów starej daty. Praktycznie każdy kto zaczynał swoją przygodę z serwisem kotłów na początku zajmował się  serwisem Junkersa. Ma to swoje i dobre i złe aspekty, dobrą jest fakt, że piece Junkers są popularne i stosunkowo wiele osób oraz firm zajmuje się ich obsługą. Wadą jest różnorakość, klient decydując się na Junkers Serwis niejednokrotnie nie wie, która firmę powinien wybrać. W natłoku informacji oraz oferty łatwo można trafić na przypadkowy serwis o wątpliwej jakości usług. Pamiętać należy, że każdy, kto zajmował się w historii branża grzewczą ogłaszał, że świadczy usługi serwisu junkersów, a pod tym pojęciem rozumiano kiedyś piece gazowe wszystkich producentów. Niekoniecznie takowe osoby znają problematykę i zasady funkcjonowania współczesnych kotłowni.

Złożoność instalacji, wielorakość obiegów grzewczych, systemy mieszające, technika kondensacyjna, wszechobecne elektroniczne regulatory temperatury w sposób znaczący komplikują pracę współczesnego serwisanta. Aby zajmować się tym zawodem należy posiadać rozległa wiedzę branżową popartą wieloletnim doświadczeniem.

Kompleksowe spojrzenie na całokształt usługi

Junkers Serwis, my stawiamy na skuteczność podejmowanych przez nas działań. Pracujemy aż do momentu osiągnięcia efektu rozwiązania problemu trapiącego układ grzewczy. W branży serwisu kotłów Junkers kluczem do rozwiązania zaistniałego problemu jest postawienie właściwej diagnozy oraz usunięcie właściwej przyczyny awarii a nie działania na oślep. Działania przypadkowych nie znających swojego zawodu serwisantów kończą się bardzo często wymianą wielu podzespołów pieca. Narażają klienta na duże koszty. Nie zawsze przyczyna kłopotów leży po stronie urządzenie grzewczego, kluczową kwestią jest zawsze jego współpraca z istniejącym systemem grzewczym.

Junkers Serwis zajmuje się także doradztwem w zakresie oszczędzania energii i zmniejszenia płaconych rachunków za gaz. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo takie usługi jak chemiczne czyszczenie instalacji z osadów kamienia kotłowego, co pozwala niejednokrotnie uniknąć dużych kosztów jej wymiany, przywraca bowiem pierwotną sprawność zarówno kotłowni jak i całej instalacji. Nasze usługi serwisu kotłów Junkers świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz jego najbliższych okolicach.

Junkers to producent z długa historią, kotłami grzewczymi zajmuje się w okresie powojennym, po drugiej wojnie światowej. Inżynierowie firmy Junkers konstruowali samoloty co wymagało od nich olbrzymich umiejętności i znajomości branży konstruktorskiej w zakresie projektowania zaawansowanych precyzyjnych konstrukcji maszyn lotniczych. Dziś doświadczenia firmy Junkers przekładają się na jakość wytwarzanych kotłów grzewczych.

Junkers samolot serwis

Junkers, Junkers Serwis, Junkers Warszawa, Junkers Serwis Warszawa, Junkers Naprawa,, Serwis Junkersa Warszawa

6 Comments
  1. Serwis Junkersa godny polecenia, szybka usługa cena zgodna z cennikiem

  2. Mieszkamy pod Warszawą. Rano jak się obudziliśmy zabrakło ciepłej wody. Nasz leciwy piec Junkers zepsuł się. Polecamy ten serwis Junkersa, naprawa naszego kotła Junkersa przebiegła sprawnie i jeszcze tego samego dnia mogliśmy korzystać z ciepłej wody. Co za szczęście bo na wymianę kotła po prostu nas nie stać, zbyt wiele mamy innych kosztów związanych z utrzymaniem tego domu. Kaja

  3. Zamówiliśmy serwis naszego pieca Junkers i jesteśmy zadowoleni. Prace przebiegły sprawnie, czas trwanie prac niecałe dwie godziny, cena zgodna z ustaloną podczas rozmowy telefonicznej i do tego zniknął problem dolewania wody do pieca co kilka dni. Gorąco polecam
    Tomek

  4. Jestem już na emeryturze, ufam tylko sprawdzonym rozwiązaniom, firma Junkers znana była mojemu tacie i dziadkowi, ja też zainstalowałem taki piec u siebie w piwnicy i jestem z niego zadowolony. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, nie umiem obsługiwać skomplikowanych urządzeń elektronicznych, dla mnie mój Junkers jest po prostu rewelacyjny. Nie psuje się, nie mam z nim wiecznych kłopotów takich o których słyszę podczas rozmów z sąsiadami, których zawsze spotykają niemiłe niespodzianki związane z ogrzewaniem. Mój piec Junkers jest nie tylko prosty w obsłudze ale również co jest dla mnie szczególnie istotne niezawodny. Akceptuję bez zastrzeżeń wysokość płaconych rachunków za gaz, dla własnego dobrego samopoczucia zamawiam raz w roku JUNKERS SERWIS. Mój piec mimo czternastu lat eksploatacji wygląda jak nowy, jest zadbany, czysty i sprawny. Polecam JUNKERS SERWIS.

  5. Mam Junkersa. Dom stawiałem jeszcze w latach pięćdziesiątych kiedy w okolicy dominowały uprawy marchewki. Wszyscy się ze mnie śmieli co ja robię gdzie też stawiam ten dom a dziś koło mojego domu mam przystanek autobusowy i pięć linii połączeń. Jeżdżę sobie za darmo bo mam już 84 lata. Miałem kłopoty z piecem a pan który serwisował mój kocioł przeszedł na emeryturę bo ma 61 lat i przeprowadził się na działkę do domku i nie odbiera telefonów. Na szczęście umiem poruszać się w internecie, znalazłem ten Junkers Serwis, zawsze będę korzystał, polecam wszystkim posiadaczom pieców Junkers.

  6. Junkers to marka z tradycjami. Szkoda, że firmowy Junkers Serwis nie naprawia już pieców tylko za wszelką cenę stara się sprzedawać wszelkiego rodzaju części zamienne. Wysokie koszty które ponosiłem podczas wizyty serwisanta spowodowane były ciągłym szukaniem elementów do wymiany, ja nie mając stosownej wiedzy w tej materii nie kwestionowałem jego opinii. Od kilku lat korzystam z usług tego serwisu, moja kotłownia w jakiś cudowny sposób nie wymaga wymiany podzespołów i nie ulega też awarii, gorąco polecam ten SERWIS KOTŁÓW.

Comments are closed.