Saunier Duval Serwis

Saunier Duval Serwis

Saunier Duval SerwisSaunier Duval Serwis świadczy usługi serwisu, napraw i konserwacji kotłów gazowych Saunier Duval na terenie Warszawy oraz jej najbliższych okolic.
Akceptujemy rozliczenia dokonywane za pomocą kart płatniczych.

Wieloletnie doświadczenie w branży serwisu kotłów pozwala nam w sposób istotny pozytywnie odróżnić się od konkurencji. Wszelkie prace wykonujemy z należytą starannością, obsługiwane przez nas kotłownie pracują przez dziesiątki lat nie sprawiając kłopotów swoim użytkownikom.

Wysoka jakość i skuteczność podejmowanych przez nas działań wynika z unikatowego podejścia do powierzonych nam prac oraz szerokiej branżowej wiedzy zdobytej w ciągu wielu lat podczas wykonywania prac serwisu kotłów Saunier Duval. Potrafimy naprawić każdy kocioł i zdiagnozować każdy problem związany z systemem grzewczym państwa budynku.

Saunier Duval – historia marki

Saunier Duval to francuska marka o stuletniej tradycji. Branża w której firma ta rozpoczynała swoją działalność to sektor oświetleniowy oraz produkcja artystycznych wyrobów z miedzi. Sukces rynkowy firma Saunier Duval odniosła na dostawie lamp gazowych dla miasta Paryża. Produkowano między innymi ozdobne żyrandole oraz elementy wyposażenia z brązu.

Francuski koncern Saunier Duval rozpoczynał swoją działalność w sektorze zastosowania gazu do oświetlenia. Wraz z postępem technologicznym i elektryfikacją Europy zapotrzebowanie na takie urządzenia stopniowo malało. Drugim sektorem, dziś dominującym była produkcja gazowych podgrzewaczy wody skonstruowanych z miedzi.

O sukcesie rynkowym zadecydowała innowacyjność przedsiębiorstwa oraz dostosowanie się do wymagań i potrzeb odbiorców. Dziś światowa ekspansja i sukces na wielu rynkach możliwy jest dzięki szerokiej współpracy konstruktorów z osobami zajmującymi się Saunier Duval Serwis.

Kocioł Saunier Duval z zamkniętą komorą spalania, posiadający wbudowany wentylator pozwala odprowadzać spaliny cienkim przewodem i nie wymaga specjalnego komina. Kocioł z zapłonem elektronicznym pozwala oszczędzać gaz.

Unikatowe systemy produkcji wody użytkowej pozwalają minimalizować wymiary urządzeń przy jednoczesnym zwiększeniu ich sprawności. Dziś firma Saunier Duval należy do niemieckiego koncernu Vaillant niekwestionowanego lidera w produkcji urządzeń grzewczych

Saunier Duval Serwis uwagi eksploatacyjne

Należy pamiętać o francuskim rodowodzie marki Saunier Duval. Kotły Saunier Duval powstały z myślą o specyfice potrzeb mieszkańców Francji, kraju o cieplejszym i łagodniejszym klimacie od występującego  w Polsce. Producent tych urządzeń kierował się gustami i uwarunkowaniami rynku francuskiego, różniącego się istotnie od polskiej rzeczywistości.

Saunier Duval Serwis informuje, że niewielkie wymiary, prostota obsługi, elektronika współpracująca z niewielkimi systemami grzewczymi, czynniki które są niewątpliwą zaletą w pewnych sytuacjach nie pozwalają  zaadoptować tych kotłów dla naszych potrzeb. Niektóre technologie wymagają szczególnej dbałości, tak jak samochody niszowych marek Ferrari czy Porsche potrzebują regularnego i systematycznego serwisu. Nie inaczej jest z firmą Saunier Duval.

Bezawaryjność i trwałość skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie urządzeń uwarunkowana jest regularnym korzystaniem z usług doświadczonego Saunier Duval Serwis. Jeśli jesteście Państwo posiadaczami kotłów Saunier Duval zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisu tej francuskiej marki. Troska o ich stan techniczny, z pewnością spowoduje, że będą nam służyć przez dziesiątki lat. Warto zauważyć, że kotły te są wręcz idealnie zaprojektowane do małych domków i mieszkań, gdzie brak jest miejsca na kotłownię z prawdziwego zdarzenia.

Saunier Duval Warszawa Serwis

 

Saunier Duval, Saunier Duval Serwis, Saunier Duval Naprawa, Saunier Duval Serwis Warszawa

 

 

2 Comments
  1. Mam Saunier Duval taki jeszcze ze świeczką. Muszę pochwalić serwisanta, który bardzo dokładnie wyczyścił mój piec, napompował takie zbiorniki z tyłu pieca, porozkręcał w umył wszystkie siatki w filtrach, naprawił płomyczek w świeczce kotła i teraz nie gaśnie co kilka dni, naregulawał piec, że nie zużywa tyle gazu co kiedyś serdecznie polecam tym co mają Saunier Duvale u siebie w domach.

  2. Miałem wieczne problemy z moim kotłem stojącym Saunier Duval. Liczne błędy związane z zapalaniem pieca irytowały mnie niezmiernie, zwłaszcza w mroźne poranki, kiedy spieszyłem się do pracy i jednocześnie musiałem wielokrotnie resetować mój piec. Mieszkam w Brwinowie pod Warszawą i nie mogłem pozwolić sobie na spóźnienia do pracy, po interwencji Saunier Duval Serwis problem zniknął bezpowrotnie, serdecznie polecam

Comments are closed.