Immergas Serwis Warszawa

Immergas Serwis

Immergas Serwis Warszawa – usługi pogwarancyjnego serwisu kotłów Immergas na terenie Warszawy oraz jej bliskich okolic.

513 404 357

immergas serwisImmergas Serwis wykonuje naprawy i konserwację wszystkich kotłów wyprodukowanych przez firmę Immergas.

Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną rynkową cenę. Nasza szeroka branżowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży serwisu kotłów grzewczych gwarantuje skuteczność w rozwiązaniu problemów trapiących Państwa system grzewczy. Posiadamy wszelkie wymagane polskim prawem uprawnienia do świadczenia usług serwisu kotłów Immergas.

Jako jedyni na rynku przed wykonaniem czynności serwisowych zawsze udzielamy informacji  o końcowej cenie usługi. Rzetelna informacja odnośnie zakresu wykonywanych prac i ich ceny odróżnia nas od konkurencji. Immergas Serwis zaprasza do lektury następujących stron : Cennik usług Serwisu oraz Zakres usług Serwisu.

Porady i sugestie

To nie tylko kocioł grzewczy odpowiada za komfort ogrzewania państwa domów. To przede wszystkim jego prawidłowa współpraca z systemem grzewczym budynku gwarantuje nam komfort w sezonie grzewczym.

Immergas Serwis Warszawa dokonuje wszelkich stosownych regulacji oraz sprawdza poprawność podstawowych parametrów i nastaw kotła Immergas. Zapewnia to urządzeniom grzewczym Immergas bezawaryjną pracę. Właścicielom kotłowni pozwala zaoszczędzić pieniądze wydawane na zbyt wysokie wysokie rachunki za gaz. Faktem wartym zaznaczenia jest to, że Immergas Serwis Warszawa nie jest firmowym serwisem Immergas. Pozwala to mam na skoncentrowaniu się na problemach i aspektach technicznych kotłowni Immergas a nie na reklamie czy też marketingu produktów Immergas. Zawsze potrafimy znaleźć rozwiązanie korzystne dla użytkownika kotłowni. Nie reprezentujemy producenta.

Immergas Serwis Warszawa prosi o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty serwisowej w państwa kotłowni. Obszarem naszego działania jest Warszawa oraz jej najbliższe okolice. Poniżej zamieszczamy miejscowości do których jesteśmy w stanie dojechać w celu wykonania serwisu i naprawy kotła Immergas.

Warszawa, Białołęka, Raszyn, Janki, Sękocin, Magdalenka, Lesznowola, Runów, Tarczyn, Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Mysiadło, Józefosław, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Wilanów, Powsin, Wawer, Falenica, Otwock, Karczew, Michalin, Józefów, Michałowice, Piastów, Pruszków, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Podkowa Leśna, Milanówek, Stara Miłosna, Zakręt, Halinów, Konk Nowy, Konik Stary, Góraszczka, Grodzisk Mazowiecki, Rembertów, Wołomin, Sulejówek, Radzymin, Słupno, Ząbki, Marki, Zielonka, Kobyłka, Kobiałka, Tłuszcz. Łomianki, Magdalenka, Izabelin, Hornówek, Laski, Kampinos, Czosnów, Truskaw, Kwirynów, Leszno, Błonie

Immergas Warszawa Serwis

3 Comments
  1. Piec kondensacyjny Immergas, usługa wykonana wzorowo, wymiennik ciepła pieca został wyczyszczony za pomocą specjalistycznej chemii za dodatkową opłatą, polecam

  2. Szukaliśmy długo serwisu Immergas. Znajomi polecili nam tę firmę. Nie ukrywam, że jesteśmy zadowoleni. Poprzedni serwis Immergas z którym współpracowaliśmy to tragedia, serwisant umawiał się i ciągle odwoływał wizyty. Problemy z piecem Immergas zniknęły i teraz mamy kontakt z firmą serwisową na której pomoc zawsze możemy liczyć. Jest dla nas niezmiernie istotne bo mamy małe dzieci. Polecamy
    Gieniu z rodzina.

  3. Mieszkamy w podwarszawskim Konstancinie i nasz piec Immergas jest w należytym stanie. Tutaj pojawia się pytanie , czy warto oszczędzać na serwisie, my co roku dokonujemy przeglądów w Immergas Serwis i nigdy nie spotkała nas żadna niespodziewana awaria. Gorąco polecamy ten serwis.

Comments are closed.