Riello Serwis

Riello Serwis

513 404 357

Riello Serwis zajmuje się serwisem, naprawą oraz konfiguracją wszystkich urządzeń wyprodukowanych przez Riello.

Riello SerwisRiello to włoska grupa kapitałowa produkująca urządzenia do ogrzewania oraz klimatyzacji. Spółka Riello Burners zajmuje się między innymi prod

ukcją nowoczesnych palników olejowych i gazowych. Na ofertę tego producenta zwróciło uwagę wiele koncernów  branży grzewczej, palniki Riello obecne są w kotłach wielu marek takich jak ACV, Buderus, Viadrus, Torus. Z uwagi na unikatową konstrukcję, różniącą się od  obowiązujących w branży standardów, serwis tych urządzeń należy powierzyć osobom posiadającym w tej materii stosowne doświadczenie, obsługę takiego palnika warto powierzyć Riello Serwis zamiast angażować dedykowany serwis producenta kotła grzewczego.

Riello Serwis Warszawa

Palnik olejowy Riello wymaga systematycznego corocznego serwisu. Zalecamy naszym klientom coroczną wymianę dyszy olejowej, filtra oleju  oraz dokładnego ustawienia składu mieszanki oleju z powietrzem potrzebnym do spalania. Istotnymi parametrami są ciśnienie i podciśnienie oleju ustawiane i mierzone na pompie olejowej.

Nastaw tych dokonać można tylko dysponując specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi takimi jak analizator spalin oraz zestaw manometrów glicerynowych. Na warszawskim rynku i nie tylko działają serwisanci usiłujący dokonywać regulacji palników Riello metodą na słuch lub na wyczucie. Nasz serwis przestrzega przed stosowaniem opisanych powyżej praktyk, chaotyczna modyfikacja wielu parametrów prowadzi do nieekonomicznego procesu spalenia mieszanki olejowej, spowodować może powstawanie sadzy a ta dodatkowo jeszcze zmniejszy sprawność naszych urządzeń grzewczych.

Riello Serwis posiada stosowną praktykę i doświadczenie w zakresie regulacji palników nadmuchowych, z racji na wysokie koszty paliwa warto swoje urządzenia grzewcze powierzyć specjalistom. Cena za usługę jest adekwatna do zakresu wykonywanych czynności a także jakości prac. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii jesteśmy w stanie postawić szybką diagnozę i skutecznie naprawić  palnik. Kotły z palnikami olejowymi bardzo często pracują w domach położonych na obszarach gdzie nie istnieje sieć instalacji gazowej.

Świadczymy  usługi nie tylko na terenie Warszawy ale także w miejscowościach oddalonych do stu kilometrów od stolicy.

Riello

Riello, Riello Serwis, Riello Naprawa, Riello Serwis Warszawa, Serwis Palników olejowych Riello