Serwis Kotłów Grzewczych

SERWIS KOTŁÓW GRZEWCZYCH KONTAKT

Serwis kotłów grzewczych przyjmuje zgłoszenia pod nr telefonu:

513 404 357

serwis kotłów grzewczych kontakt

Serwis kotłów grzewczych swoim działaniem obejmuję Warszawę oraz bliskie okolice. Dokładamy wszelkich starań aby czas naprawy urządzeń grzewczych był jak najkrótszy zwłaszcza w sezonie zimowym. Czas oczekiwania na części zamienne wynosi zwykle 24 godziny w dni robocze. Serwis kotłów grzewczych zawsze dokłada wszelkich starań aby interwencja u klienta skutkowała jak najszybszą naprawą urządzenia i rozwiązaniem problemów związanych z systemem grzewczym.

Niezwykle ważna jest prewencja. Urządzenia w dobrym stanie technicznym rzadko odmawiają posłuszeństwa. Podczas wizyty serwisowej usuwamy wszelkie czynniki, które mogą prowadzić do awarii w Państwa kotłowni. Korzystanie z usług przypadkowych osób czy też monterów, wybór usługi serwisu kotłów gdzie kryterium będzie możliwie najniższa na rynku cena niekoniecznie prowadzić będzie do oszczędności.

Przypadkowe i chaotyczne działania niedouczonego serwisanta czy też montera doprowadzić mogą do groźnych uszkodzeń podzespołów urządzeń grzewczych. Będzie wiązało się to z wysokimi kosztami napraw. Osoby nie posiadające doświadczenia w branży nie dokonają też koniecznych czynności lub wykonają szereg prac nie mających żadnego wpływu na poprawne działanie naszej kotłowni. Zapłacimy jedynie mocno zawyżony rachunek za usługę.

Serwis kotłów grzewczych - najwyższa jakość usług

Serwis kotłów grzewczych  zaprasza do zapoznania się do zapoznania z cennikiem usług. Jako nieliczni na rynku zawsze informujemy klienta o całkowitym koszcie usługi serwisu przed przystąpieniem do pracy.

Zawsze staramy się naprawić urządzenie, precyzyjnie zdiagnozować przyczynę występujących błędów i jeśli zajdzie takowa konieczność wymienić tylko te elementy kotła, które odpowiadają za zaistniałą usterkę. Działając w ten sposób minimalizujemy całkowity koszt naprawy pieca, prowadzimy przejrzystą politykę cenową i nie zaskakujemy kosztami po wykonaniu usługi. Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi o najwyższej jakości.

Zajmujemy się wszystkimi markami kotłów grzewczych obecnych na polskim rynku. Serwisujemy i naprawiamy również takie, które już nie są produkowane, nie maja w na terenie Polski swojego przedstawicielstwa lub też oficjalnego serwisu. Potrafimy naprawić urządzenia starszej generacji. Zajmujemy się obsługą zarówno osób prywatnych jak i również firm oraz instytucji publicznych

Serwis kotłów grzewczych zajmuję się między innymi obsługą urządzeń wyprodukowanych przez następujących producentów

ACV, De Dietrich, Wolf, Junkers, Viessmann, Saunier Duval, Vaillant, Ferroli, Beretta, Ariston, Termet, Broetje, Buderus, Riello