Ferroli Serwis Warszawa

Ferroli Serwis

513 404 357

Ferroli Serwis zajmuje się serwisem i konfiguracją kotłów Ferroli. Nasze prace wykonujemy z należytą starannością, nasi klienci zawsze mogą liczyć na ponadprzeciętna jakość świadczonych przez nas usług. Jako jedyni na rynku informujemy klienta o ostatecznej cenie usługi.

Zawsze staramy się precyzyjnie zdiagnozować przyczynę awarii jest to podstawą do podjęcia skutecznych działań zmierzających do jej usunięcia. Obszarem działania Ferroli Serwis jest Warszawa oraz bliskie okolice.

Ferroli Serwis

Ferroli Serwis Warszawa i okolice

Ferroli Serwis wykonywany regularnie jest gwarancją długiej bezawaryjnej eksploatacji kotłowni Ferroli. Włoski producent dostarcza urządzenia grzewcze o najwyższym europejskim standardzie, nie  ustępują one w niczym zachwalanym przez wszystkich kotłom niemieckiego pochodzenia. Pamiętać należy o tym, że producenci z południa Europy produkują urządzenia których konstrukcja różni się w sposób istotny od  tych które zadomowiły się w Polsce. Nasze usługi serwisu kotłów Ferroli wykonujemy na terenie Warszawy i jej okolic. W związku z powyższym mamy świadomość, że wiele awarii i naszych codziennych kłopotów wiąże się nie z ich wadami produkcyjnymi lecz z nieznajomością działania i obsługi lotłów Ferroli. Wiedza zdobyta podczas pracy serwisu i napraw urządzeń grzewczych oraz wieloletnia praktyka w zakresie obsługi kotłowni wszystkich marek kotłów pozwala nam na rozwiązanie nawet najbardziej nietypowych problemów.

Ferroli Serwis to również gwarancja poważnych oszczędności w płaconych fakturach za energię. Serwis wykonany w porę pozwala piecom zachować sprawność przez długie lata, właściwe nastawy na regulatorach czyste wymienniki ciepła, optymalizacja ustawień, dobór właściwych proporcji mieszanki gaz powietrze, istotnie wpływają zarówno na ich trwałość jak i ekonomię codziennej pracy. Jako jedyni na rynku jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami wymiany kosztownych podzespołów pieca grzewczego. Przyczyną kłopotów bywają niejednokrotnie drobiazgi, jak przerwana uszczelka, brud, zła jakość połączeń elektrycznych lub też osadzający się kamień kotłowy. Ferroli Serwis w swojej ofercie posiada usługę chemicznego czyszczenia instalacji z różnorakich brudów oraz osadów kamienia kotłowego. Niejednokrotnie udaje się udrożnić i przywrócić funkcjonalność instalacjom, które zgodnie z opiniami fachowców nadają się tylko do wymiany. Metodami chemicznymi można wyczyścić płytowe wymienniki ciepła jak i również nagrzewnice i bloki kotła Ferroli.

Serwis kotłów

Ferroli, Ferroli Serwis, Ferroli Naprawa, Ferroli Serwis Warszawa, Ferroli Regulacja, Ferroli Konserwacja, Ferroli Awaria, Ferroli kody błędów

 

One Comment
  1. Posiadam włoski piec gazowy Ferroli. Wiem, że urządzenia włoskie nie są perfekcyjne i cierpią na różne dolegliwości. Mój kocioł po prostu nie chciał działać, nikt nie był w stanie postawić prawidłowej diagnozy. mój serwisant sugerował mi wymianę pieca na inny najlepiej na Junkersa lub Viesssmana ponieważ on teraz tylko takie montuje, ja jednak skorzystałem z usług Ferroli Serwis Warszawa i skończyło się na płukaniu wymiennika specjalistyczną chemią oraz wymianą elektrod. Mój kocioł działa prawidłowo a ja uniknąłem bardzo wysokich kosztów wymiany pieca. Teraz wiem, że aluminiowy wymiennik mojego kotła wymaga szczególnej uwagi i powinien być co sezon bardzo dokładnie czyszczony. Wszelkiego rodzaju zaniedbania spowodują duże kłopoty i koszty, wielu będzie myślała, że należy wymienić piec, mnie na szczęście udało się go naprawić.

Comments are closed.