Saunier Duval Serwis

Saunier Duval Serwis

Saunier Duval Serwis świadczy usługi serwisu, napraw i konserwacji kotłów gazowych Saunier Duval na terenie Warszawy oraz jej najbliższych okolic.

513 404 357

Wieloletnie doświadczenie w branży serwisu kotłów pozwala nam w sposób istotny pozytywnie odróżnić się od konkurencji. Wszelkie prace wykonujemy z należytą starannością, obsługiwane przez nas kotłownie pracują przez dziesiątki lat nie sprawiając kłopotów swoim użytkownikom.

Wysoka jakość i skuteczność podejmowanych przez nas działań wynika z unikatowego podejścia do powierzonych nam prac oraz szerokiej branżowej wiedzy zdobytej w ciągu wielu lat podczas wykonywania prac serwisu kotłów Saunier Duval. Potrafimy naprawić każdy kocioł i zdiagnozować każdy problem związany z systemem grzewczym państwa budynku.

Saunier Duval – historia marki

Saunier Duval to francuska marka o stuletniej tradycji. Branża w której firma ta rozpoczynała swoją działalność to sektor oświetleniowy oraz produkcja artystycznych wyrobów z miedzi. Sukces rynkowy firma Saunier Duval odniosła na dostawie lamp gazowych dla miasta Paryża. Produkowano między innymi ozdobne żyrandole oraz elementy wyposażenia z brązu.

Francuski koncern Saunier Duval rozpoczynał swoją działalność w sektorze zastosowania gazu do oświetlenia. Wraz z postępem technologicznym i elektryfikacją Europy zapotrzebowanie na takie urządzenia stopniowo malało. Drugim sektorem, dziś dominującym była produkcja gazowych podgrzewaczy wody skonstruowanych z miedzi.

O sukcesie rynkowym zadecydowała innowacyjność przedsiębiorstwa oraz dostosowanie się do wymagań i potrzeb odbiorców. Dziś światowa ekspansja i sukces na wielu rynkach możliwy jest dzięki szerokiej współpracy konstruktorów z osobami zajmującymi się Saunier Duval Serwis.

Kocioł Saunier Duval z zamkniętą komorą spalania, posiadający wbudowany wentylator pozwala odprowadzać spaliny cienkim przewodem i nie wymaga specjalnego komina. Kocioł z zapłonem elektronicznym pozwala oszczędzać gaz.

Unikatowe systemy produkcji wody użytkowej pozwalają minimalizować wymiary urządzeń przy jednoczesnym zwiększeniu ich sprawności. Dziś firma Saunier Duval należy do niemieckiego koncernu Vaillant niekwestionowanego lidera w produkcji urządzeń grzewczych

Saunier Duval Serwis uwagi eksploatacyjne

Należy pamiętać o francuskim rodowodzie marki Saunier Duval. Kotły Saunier Duval powstały z myślą o specyfice potrzeb mieszkańców Francji, kraju o cieplejszym i łagodniejszym klimacie od występującego  w Polsce. Producent tych urządzeń kierował się gustami i uwarunkowaniami rynku francuskiego, różniącego się istotnie od polskiej rzeczywistości.

Saunier Duval Serwis informuje, że niewielkie wymiary, prostota obsługi, elektronika współpracująca z niewielkimi systemami grzewczymi, czynniki które są niewątpliwą zaletą w pewnych sytuacjach nie pozwalają  zaadoptować tych kotłów dla naszych potrzeb. Niektóre technologie wymagają szczególnej dbałości, tak jak samochody niszowych marek Ferrari czy Porsche potrzebują regularnego i systematycznego serwisu. Nie inaczej jest z firmą Saunier Duval.

Bezawaryjność i trwałość skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie urządzeń uwarunkowana jest regularnym korzystaniem z usług doświadczonego Saunier Duval Serwis. Jeśli jesteście Państwo posiadaczami kotłów Saunier Duval zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisu tej francuskiej marki. Troska o ich stan techniczny, z pewnością spowoduje, że będą nam służyć przez dziesiątki lat. Warto zauważyć, że kotły te są wręcz idealnie zaprojektowane do małych domków i mieszkań, gdzie brak jest miejsca na kotłownię z prawdziwego zdarzenia.

Saunier Duval Warszawa Serwis

 

Saunier Duval, Saunier Duval Serwis, Saunier Duval Naprawa, Saunier Duval Serwis Warszawa

 

 

2 Comments
  1. Miałem wieczne problemy z moim kotłem stojącym Saunier Duval. Liczne błędy związane z zapalaniem pieca irytowały mnie niezmiernie, zwłaszcza w mroźne poranki, kiedy spieszyłem się do pracy i jednocześnie musiałem wielokrotnie resetować mój piec. Mieszkam w Brwinowie pod Warszawą i nie mogłem pozwolić sobie na spóźnienia do pracy, po interwencji Saunier Duval Serwis problem zniknął bezpowrotnie, serdecznie polecam

  2. Mam Saunier Duval taki jeszcze ze świeczką. Muszę pochwalić serwisanta, który bardzo dokładnie wyczyścił mój piec, napompował takie zbiorniki z tyłu pieca, porozkręcał w umył wszystkie siatki w filtrach, naprawił płomyczek w świeczce kotła i teraz nie gaśnie co kilka dni, naregulawał piec, że nie zużywa tyle gazu co kiedyś serdecznie polecam tym co mają Saunier Duvale u siebie w domach.

Comments are closed.