Serwis Kotłów Cennik

Serwis Kotłów Cennik

Usługi serwisu napraw i konserwacji kotłów grzewczych

513 404 357  

Naprawa i serwis kotła grzewczego

Precyzyjna lokalizacja usterki jest podstawą pracy każdego serwisu. Tylko usunięcie przyczyny zaowocuje poprawną pracą urządzeń po wizycie serwisanta.. Nie rozliczam się za czas pracy tylko za jej efekt, Moje działania są skuteczne, potrafię naprawić każde urządzenie grzewcze. Zawsze staram się postawić diagnozę  aby rozwiązać  nurtujące Państwa problemy związane z ogrzewaniem. Nie podejmuję przypadkowych działań tak jak to czyni obecna na rynku konkurencja.

Staram się podać cenę wykonania usługi przed rozpoczęciem prac. Regularne korzystanie z usług, serwisu kotłów grzewczych nie tylko poprawia Państwa bezpieczeństwo lecz także po prostu się opłaca.

Pieniądze wydane na serwis piecyka gazowego zwrócą się z pewnością w płaconych rachunkach za energię, urządzenie podczas mojej wizyty zostanie wyczyszczone i wyregulowane tak aby osiągnąć najwyższa sprawność. Usunięte zostaną drobne usterki które po czasie mogłyby doprowadzić do kosztownej awarii i remontu pieca. Przedłużony zostanie czas działania urządzenia, po prostu będzie mogło służyć nam dalej co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i odwlec w czasie modernizację domowej kotłowni co jest szczególnie istotne w czasach kryzysu energetycznego i wysokiej inflacji..

Zajmuję się serwisem  kotłów następujących producentów, ACV, Ariston, Beretta, Buderus, Junkers, Brotje, Termet, Saunier Duval, Viessmann, Vaillant, Ferroli, Wolf, De Dietrich, Schafer a także tych które są rzadko spotykane na naszym rynku. Usługi wykonuję na terenie Warszawy oraz bliskich okolic.  

Rozliczam się za efekty a nie podjęte działania, co stanowi różnicę w porównaniu z konkurencją obecną na rynku.