Serwis kotłowni - Zakres Usług

Serwis kotłów na terenie Warszawy i okolic

  • serwis kotłowni gazowych i olejowych
  • naprawa kotłów centralnego ogrzewania
  • doradztwo techniczne w zakresie konfiguracji systemów grzewczych
  • montaż elektronicznych regulatorów temperatury
  • konsultacje w zakresie obniżenia rachunków za energię
  • chemiczne czyszczenie instalacji z osadów kamienia kotłowego

Oferujemy usługi szeroko pojętego serwisu kotłowni. Obsługiwane przez nas układy grzewcze pracują bezawaryjnie przez wiele lat. Nasza wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy z kotłami pozwala nam na rozwiązanie każdego problemu związanego z ogrzewaniem Państwa domów. Pracujemy z wieloma markami urządzeń grzewczych, stosujemy się do wytycznych producentów, uwzględniamy inywidualne potrzeby naszych klientów. 

 De Dietrich, Junkers, VIESSMANN, Immergas, Ferroli, Saunier Duval, ACV, Riello, Wolf, Buderus, Ariston, Beretta, Termet, Torus, VAILLANT

Jako jedyni na rynku minimalizujemy w naszej pracy udział części zamiennych, zawsze staramy się naprawić urządzenie, wymiana podzespołów to ostateczność.

Wielokrotnie w ciągu życia ulegaliśmy presji różnych specjalistów i doradców i następnie podejmowaliśmy decyzje nie do końca korzystne z punktu widzenia naszych interesów. My gwarantujemy Państwu rzetelność i obiektywność przekazywanych przez nas informacji odnośnie stanu systemu grzewczego. 

Nasze działania skutkują znacznym zmniejszeniem rachunków za energię. Warto brać pod uwagę, że dbałość o urządzenia, regularny serwis, a przede wszystkim utrzymywanie urządzeń w doskonałym stanie technicznym przyczynia się do zachowania ich wartości.

Serwis kotłowni to przedłużenie czasu funkcjonowania naszego systemu grzewczego. Zapobiegliwość i prewencja zawsze skutkuje przesunięcie w czasie konieczności kompleksowego remontu urządzeń i instalacji grzewczej a to zawsze oznacza spore oszczędności i redukcję kosztów związanych z eksploatacją naszego domu.

Potrafimy przywrócić sprawność nie tylko urządzeniom grzewczym a także całej instalacji, udrożnić system rur, chemicznie oczyścić grzejniki, zlikwidować spadki ciśnienia instalacji oraz spowodować aby w każdym pomieszczeniu naszego domu grzały kaloryfery.

Serwis kotłowni warto wykonywać nie tyko w trosce o nasz portfel, energooszczędność naszego systemu grzewczego w skali makro skutkuje czystym środowiskiem, zmniejszeniem emisji gazów cieplarnianych oraz zachowaniem dla przyszłych pokoleń surowców energetycznych takich jak gaz, ropa czy też węgiel. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

serwis kotłowni