Wolf Serwis Warszawa i okolice

Wolf Serwis

513 404 357

Usługi serwisu i napraw kotłów Wolf na terenie Warszawy i okolic

Oferujemy najwyższa jakość wykonywanych prac oraz wysoką skuteczność napraw kotłowni Wolf. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży serwisu kotłów grzewczych oraz wszelkie wymagane prawem uprawnienia do wykonywania prac związanych z obsługą i serwisem urządzeń grzewczychWszelkiego rodzaju czynności poprzedzamy szczegółową analizą odnośnie przyczyn zaistniałego problemu. Cennik usług serwisu zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.


Wolf SerwisWolf Serwis – historia marki Wolf

Wolf Technika Grzewcza to firma z czystym niemieckim rodowodem. Historia tego producenta jest stosunkowo krótka. Firma rozpoczęła działalność w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, specjalizowała się w produkcji urządzeń dla rolnictwa służących do osuszania chmielu. Rozwój działalności w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, nastąpił dopiero od lat osiemdziesiątych. W tym czasie rozpoczęto też produkcję urządzeń grzewczych.

Długość doświadczeń na rynku ogrzewania nie ma w tym przypadku większego znaczenia, niemieckie pochodzenie firmy widoczne jest na pierwszy rzut oka. Piece przyjazne serwisowi , łatwo dostępne podzespoły, udane konstrukcje oraz solidność wykonania jest charakterystyczna dla tego producenta. Wolf stał się znaną i dostrzeganą marką na polskim rynku. Kotły atmosferyczne, stojące kotły żeliwne i wreszcie technika kondensacyjna i solarna znalazły zagorzałych zwolenników w kraju nad Wisłą.

Wolf Serwis Warszawa zalecenia

Wolf Serwis staje się koniecznością. Zaawansowana technologia wymaga ciągłych czynności serwisowych. Szczególną opieką należy otoczyć wszystkie urządzenia kondensacyjne tego producenta. Wymienniki ze stopów glinowo krzemowych wymagają corocznego czyszczenia, szczególne ważne w tych kotłach jest precyzyjne ustawienie ilości tlenu potrzebnego do spalania, jego nadmiar prowadzi do bardzo szybkiego zużycia nagrzewnicy pieca.

Wolf Serwis zaleca czyszczenie komory spalania kotła kondensacyjnego Wolf przynajmniej raz w roku. Dłuższe okresy między przeglądami doprowadzić mogą do powstania groźnych i kosztownych awarii. Niebezpieczne są przegrzania oraz wysoka temperatura. Długotrwałe działanie tych czynników prowadzi do uszkodzeń elektroniki oraz wentylatora. Wycieki wody prowadzą do zawilgoceń a te mogą spowodować zwarcia w elektrycznych podzespołach urządzeń.

Regularna kontrola kotów Wolf leży w szeroko rozumianym interesie użytkownika

Nowoczesne centrale grzewcze Wolf wyposażone w zasobniki warstwowe są wrażliwe na jakość wody. Wiele domów na obrzeżach Warszawy posiada własne ujęcia wody. Jony żelaza, manganu, wapnia i magnezu odkładają się w postaci osadu zwanego kamieniem kotłowym. Potrafią one zablokować płytowy wymiennik ciepła i uniemożliwić prawidłową prace kotła w sezonie zimowym. W okolicach Warszawy, tam gdzie mamy do czynienia z zanieczyszczoną wodą,  Wolf Serwis zaleca chemiczne czyszczenie wymiennika ciepła przynajmniej raz na sześć lat. Niewątpliwą zaletą kotłów Wolf jest ich energooszczędność  Zadbane urządzenia generują niewielkie koszty eksploatacyjne.

Czyszczenie pieca Wolf Warszawa

Wolf, Wolf Serwis, Wolf Naprawa, Wolf Serwis Warszawa

Raszyn, Pruszków, Michałowice, Piastów, Nadarzyn, Janki, Błonie, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Kampinos, Truskaw, Izabelin, Nowy Dwór Mazowiecki, Białołęka, Babice, Stare Babice, Bielany, Hornówek, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Józefosław, Mysiadło, Zakręt, Zalesie, Sulejówek, Wołomin, Kobyłka, Marki, Nadarzyn, Białobrzegi, Radzymin, Kobyłka, Kobiałka, Otwock, Karczew, Józefów, Zakręt, Halinów, Sulejówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Stara Miłosna, konik Nowy, Konik Stary, Wawer, Rembertów

2 Comments
  1. Mieszkamy pod Piasecznem, mamy starego Wolfa ponad dziesięć lat, zdecydowaliśmy się na remont pieca i pomimo wydanej sporej kwoty ( części do Wolfa są bardzo drogie) jesteśmy zadowoleni. Regeneracja i remont pieca i tak jest tańszy niż wymiana na nowy i do tego nie trzeba niszczyć łązienki. Jak do tej pory nasz piec Wolf sprawuje się bez zarzutu Oby było tak jak najdłużej, polecamy usługi świadczone przez tą firmę
    Mieszkaniec osiedla Zimowa

  2. Nieszczęście które mnie spotkało polegało na bardzo poważnej awarii pieca firmy Wolf. Pojawiał się na regulatorze BM kod o przekroczeniu temperatury spalin co według autoryzowanego serwisu miało być spowodowane całkowitym zniszczeniem wymiennika kotła. Koszt naprawy powyżej trzech tysięcy złotych. Zadzwoniłem do serwisu Wolfa, który znalazłem w internecie i mam okazję tera pisać tę opinię. Po dokładnym wyczyszczeniu wymiennika została zmniejszona moc palnika i mój kocioł pracuje bez problemu polecam ten serwis wolfa,

Comments are closed.