ACV Serwis

ACV Serwis

513 404 357

ACV Serwis  –  usługi serwisu i napraw kotłów ACV na terenie Warszawy oraz bliskich okolic. Szybki dojazd do klienta. Posiadam wieloletnie doświadczenie i praktykę w zakresie obsługi urządzeń grzewczych. Znam ich budowę, zasadę działania i potrafię je sprawnie naprawiać. 

 

Gwarantuję najwyższą jakość świadczonych usług serwisu i naprawy kotłów ACV. Posiadam wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu. Wieloletnie doświadczenie  w pracy z urządzeniami ACV pozwala mi rozwiązać każdy problem związany z funkcjonowaniem kotłowni wyprodukowanej przez ten koncern. Ceny usług są w pełni uzasadnione, adekwatne do zakresu i jakości wykonywanych prac.

ACV belgijskie kotły ze stali nierdzewnej

acv serwis

Firma ACV to belgijki producentzasobników do produkcji ciepłej wody użytkowej wykonanych ze stali nierdzewnej oraz unikatowych kotłów grzewczych. Źródłem sukcesu firmy jest perfekcyjne opanowanie technologii w pracy z materiałem używanym do konstrukcji urządzeń jakim jest stal kwasoodporna. Stal ta odporna jest na procesy korozji zachodzące w systemach grzewczych.

Mottem firmy jest stwierdzenie „excellence in hot water”. Konstruktorzy postawili sobie za punkt honoru stworzenie urządzeń zdolnych do wytworzenia dużych ilości ciepłej wody. Stal odporna na większość procesów korozyjnych  jest argumentem świadczącym na korzyść tego koncernu. Handlowcy ACV budują kampanie reklamowe oparte na stwierdzeniu, że piece i zasobniki ACV nie ulegają procesowi zużycia podczas codziennej pracy i nie wymagają serwisu. Ale czy oby teza ta jest zgodna z prawdą ?

Acv Serwis powinien stanowczo zaprzeczać takowym teoriom. Serwis kotłów grzewczych powinien być wykonywany przynajmniej raz do roku. Codzienna praca serwisanta polega na nie na wykonywaniu napraw lecz na ich prewencji. Coroczny serwis ACV to sprawdzenie urządzeń ACV i wykonanie wszelkich niezbędnych czynności aby odtworzyć ich pierwotny stan techniczny.

ACV Serwis gwarancja

Firma ACV udziela wieloletnich gwarancji na swoje wyroby, jednak końcowa odpowiedzialność za serwis i świadczenia gwarancyjne zrzucana jest na lokalne firmy handlowe lub instalatorskie. Firmy te przeważnie nie zatrudniają personelu o odpowiednich kwalifikacjach. Zazwyczaj klient przekonany przez zdolnego sprzedawce decyduje się na zakup urządzenia grzewczego. Za wiele usterek odpowiada niewłaściwa jakość montażu pieca czy też zła konfiguracja elektroniki. ACV Serwis boryka się z błędami wynikającymi z niewiedzy czy też braku kwalifikacji firm hydraulicznych montujących piece ACV. Świadczenia gwarancyjne powinny być z założenia obowiązkiem leżącym po stronie producenta, który w ten sposób zapewnia nas że jego wyroby są zarówno doskonałej jakości jak i wolne od wad produkcyjnych. To producent powinien poczuwać się do szeroko rozumianej odpowiedzialności i sprawować kontrolę nad poziomem kwalifikacji swoich podwykonawców. Powinien ponosić wszelką odpowiedzialność zarówno moralną jak i finansową za ich ewentualne błędy i niedociągnięcia.

ACV Serwis to usługa świadczona przez przypadkowe osoby a tu zróżnicowanie kwalifikacji i poziomu wiedzy jest ogromne. Nie istnieje nic takiego jak fabryczny serwis ACV finansowany przez producenta. Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi na na wypełnienie luki na rynku. Kotły ACV tak jak każde inne wymagają fachowej obsługi. Jestem do dyspozycji moich klientów, służę  pomocą w zakresie konfiguracji nastaw kotła jak i serwisie jego istotnych podzespołów. Moje działania skierowane są na indywidualne potrzeby użytkowników kotłów ACV. Usługi świadczę na terenie miasta Warszawa oraz jej najbliższych okolicach. Szybko reaguję na zgłoszenia  klientów. Zawsze minimalizuję czas usunięcia awarii w kotłowni ACV.

Instrukcje ACV do pobrania

ACV Parowiec Serwis Warszawa

ACV, ACV SERWIS, ACV NAPRAWA, ACV SERWIS WARSZAWA, KONSERWACJA KOTŁA ACV, PRZEGLĄD ACV, SERWIS PIECA ACV

 

5 Comments
 1. Tylko ten, kto ma małe dzieci wie jakim koszmarem może być awaria kotła ACV. Zimna woda w kranach nie mówiąc nic o grzejnikach a przecież trudno grzać wodę do umycia piątki dzieci. Mąż mówi, że wytrzyma bez mycia, lecz bez przesady. Z serwisu ACV nikt nie chciał przyjechać, podawano bardzo odległe terminy.
  Wystarczyło wpisać ACV SERWIS WARSZAWA zadzwonić i jeszcze tego samego dnia świat wrócił do normy, w naszym domu rodzina ma ciepłą wodę, a nasz leciwy piec ACV zaczął grzać.
  Naprawa została wykonana jeszcze tego samego dnia. Widać, że osoba, która wykonuje prace serwisu zna swój zawód i jest niezwykle skuteczna.
  Jeszcze raz dziękuję ( nie trzeba było czekać jak zwykle kilka dni na części zamienne, okazały się niepotrzebne a cena była adekwatna do zakresu wykonanych prac}

 2. Kocioł ACV Kompakt. Sprawnie wykonane prace serwisu, piec dokładnie wyczyszczony, serwisant dotrzymał terminu wizyty i przyjechał punktualnie, cena zgodna z ustaloną. na pewno nasz piec ACV Kompakt posłuży nam przez wiele lat.

 3. Jestem bardzo zadowolony z usługi serwisu kotła ACV. Prace przebiegły sprawnie a cena za usługę serwisu pieca ACV Prestige była zgodna z cennikiem usług. Polecam wszystkim zainteresowanym usługi świadczone przez tą firmę. Pełen profesjonalizm oraz znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem kotłów ACV.
  Eugeniusz K.

 4. Chciałbym utrzymać swój piec Prestige Excelence w należytym stanie. Polecam ACV Serwis. Jestem zadowolony z świadczonych usług serwisu, zawsze mogę liczyć na pomoc i wysokie kwalifikacje osoby świadczącej usługi. Gorąco polecam

 5. Mam ACV taki dosyć stary piec typ zbiornik w zbiorniku, dom odziedziczyłem po dziadku, wynajmuję go od lat pewnej rodzinie. Gdy odebrałem od nich telefon informujący mnie o tym, że nie mają ciepłej wody wiedziałem jedno, muszę jak najszybciej usunąć tę awarię. Niestety dowiedziałem się od osoby, która podjęła się naprawy, że piec, który instalował mój dziadek jest do wymiany, przeraziła mnie wysoka kwota tej operacji jak również że moi klienci pozbawione będą przez okres tygodnia mediów. Znalazłem w internecie ACV SERWIS, http://www.serwis24kotly.pl, usterka została bardzo szybko usunięta, zablokował się zawór termostatyczny mieszający gorącą wodę z zimną, mój piec działa wyśmienicie a opinia hydraulika „WYMIENIACZA” wynikała zapewne z faktu, że nie rozumiał jak działa mój piec ACV.

Comments are closed.