SERWIS I NAPRAWA KOTŁÓW VAILLANT - najlepszy serwis

Vaillant – lider branży grzewczej

SERWIS I NAPRAWA KOTŁÓW VAILLANT. Zajmuję się naprawą, serwisem i konserwacją kotłów Vaillant. Posiadam uprawnienia gazowe i elektryczne wymagane do wykonywania tego zawodu. Nie jestem przedstawicielem firmy Vaillant. Posiadam duże doświadczenie zawodowe, prace wykonuję osobiście co odróżnia mnie od konkurencji. Potrafię rozwiązać nietypowe problemy, trudne do zdiagnozowania, wymagające szerokiej branżowej wiedzy. 

513 404 357 

Grupa Vaillant może pochwalić się nominacją w 2013 roku do prestiżowej nagrody S.E.E.D.S. (Sustainability in Environment, Employees, Development & Products and Society, co oznacza zrównoważone działanie dla środowiska, zatrudnienia, rozwoju produktów i społeczeństwa). Niemiecka nagroda trafia do przedsiębiorstw, które potrafią łączyć dążenie do sukcesu rynkowego polegającego na zwiększaniu sprzedaży z realizacją celów wynikających ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Wiąże się także z działaniem na rzecz ochrony środowiska.

Oznacza to, iż firma koncentruje się na patrzeniu w przyszłość, tworząc podstawy zrównoważonego wzrostu. Sama nominacja grupy Vaillant stanowi dla niej motywację do dalszego wdrażania rozwiązań w zakresie zarządzania i produkcji, które będą sprzyjały rozwojowi nie tylko firmy, lecz także całego jej otoczenia, zapisując się w ten sposób pozytywnie w świadomości użytkowników m.in.  kotłów Vaillant. Prestiż nominacji wynika z wsparcia inicjatywy przede wszystkim przez  Niemiecki Rząd Federalny  oraz instytucje badawcze.

Vaillant wysoki prestiż marki

Komisja uzasadniła swój wybór względem firmy Vaillant m.in. tym, że grupa zakłada w swojej strategii rozwoju dalszy wzrost udziału produktów bazujących na odnawialnych źródłach energii oraz charakteryzujących się wysokim poziomem efektywności urządzeń opartych na tradycyjnych paliwach aż do osiemdziesięciu procent do 2020 roku. W tym samym okresie Vaillant planuje zredukować poziom emisji szkodliwych substancji przez produkty do piętnastu procent.

Emisję samego dwutlenku węgla zamierza obniżyć o dwadzieścia pięć procent,  a także zwiększyć wydajność o dwadzieścia procent. Dodatkowym atutem urządzeń firmy Vaillant ma być wprowadzenie systemów ograniczenia marnotrawstwa wody, co powinno obniżyć jej zużycie do dwudziestu procent. To bardzo duże wyzwania dla przedsiębiorstwa związanego z techniką grzewczą, lecz przedstawiciele Vaillanta podkreślają przy każdej okazji, jak ważna jest dla nich realizacja misji grupy, która nie może pozostać jedynie papierową listą życzeń.

Realizacja postawionych celów to ogromne przedsięwzięcie zważywszy na fakt, iż Vaillant jest obecny w 75 krajach świata i zajmuje w Europie drugie miejsce w kategorii największych producentów urządzeń grzewczych. Ekspansja przedsiębiorstwa wynika z udziale jego przedstawicieli we wszystkich ważnych wydarzeniach światowych, które mają znaczenie dla zdobywania nowych rynków, jak Project Qatar. Wydarzenie to jest uznawane jako jedno z najważniejszych w kategorii zaprezentowania się dostawców produktów i usług potrzebnych szybko rozwijającemu się sektorowi budowlanemu Kataru. Vaillant nie obawia się międzynarodowej konkurencji, co wróży mu świetlane perspektywy.

Serwis kotłów Vaillant, Vaillant Serwis, Vaillant Serwis Warszawa, Serwis kotłów Vaillant Warszawa i okolice