VAILLANT VKK - naprawa i serwis VAILLANT Warszawa

Vaillant VKK  kocioł grzewczy

Wykonuję prace serwisu, napraw i konserwacji kotłów grzewczych firmy Vaillant. Usługi świadczę osobiście, co gwarantuje najwyższą jakość na rynku gdzie przeważa model oparty na zatrudnianiu techników. z różnych branż. A wiadomo, że nie każdy da sobie radę w tak wymagającym sektorze jakim jest sektor serwisu urządzeń grzewczych.  Serwis kotłów Vaillant prowadzę  na terenie miasta Warszawy i jej okolic.

513 404 357

Vaillant VKK  to najnowszy produkt grupy kapitałowej Vaillant spełniający wszelkie normy odnośnie obowiązujących wymogów z zakresu bezpieczeństwa i efektywności energetycznej. Vaillant jest dostawcą efektywnych rozwiązań systemowych z zakresu techniki grzewczej. W opracowaniu swych produktów stara się uwzględniać potrzeby szczególnie tych Klientów, którzy pragną połączyć oszczędne korzystanie z zasobów naturalnych z wysoką stopą życiową. Osób otwartych na świat, pragnących żyć lepiej, chcących stale poszerzać swą wiedzę.

Dlaczego ecoVIT/4 exclusiv?

Ponieważ moc i oszczędność nie wykluczają się wzajemnie. Rozwój przyszłościowych i efektywnych technologii w firmie Vaillant ma długą tradycję. Dotyczy to przede wszystkim instalacji komfortowego ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych. Gazowy kocioł kondensacyjny ecoVIT/4 exclusiv jest doskonałym przykładem, potwierdzającym doświadczenie firmy w efektywnym stosowaniu techniki kondensacyjnej. Bogata paleta urządzeń i możliwość łączenia ich w układy kaskadowe sprawiają, że ecoVIT/4 exclusiv gwarantuje znaczne oszczędności i wysoki komfort także w przypadku zastosowania w instalacjach ogrzewania domów wielorodzinnych i obiektów komercyjnych o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to niezmienny priorytet dla naszej firmy. Kocioł Vaillant ecoVIT/4 świetnie sprawdza się w połączeniu z kolektorami słonecznymi. Taka instalacja jest jeszcze bardziej wydajna i bardziej ekologiczna. Dlatego takie właśnie rozwiązania poleca Vaillant. Bo Vaillant wybiega w przyszłość.

Vaillant VKK więcej czystej mocy

Gazowy kocioł kondensacyjny ecoVIT/4 exclusiv łączy najwyższy komfort ogrzewania z niskim zużyciem energii. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy od 22 do 65 kW kocioł ecoVIT/4 exclusiv szczególnie nadaje się do ogrzewania domów jedno- i wielorodzinnych. Zastosowanie nowoczesnej techniki kondensacyjnej obniża zużycie energii. W porównaniu z dotychczasowymi kotłami grzewczymi nawet o 15% i tym samym zmniejsza obciążenie środowiska naturalnego. Kocioł Vaillant ecoVIT/4 exclusiv pracuje szczególnie wydajnie w połączeniu z instalacją solarną auroTHERM. Doskonałym tego przykładem jest instalacja przedstawiona na ilustracji, złożona z kotła ecoVIT/4 exclusiv, rurowego kolektora próżniowego auroTHERM exclusiv i solarnego zasobnika dwufunkcyjnego auroSTOR VPS SC 700. Instalacja wykorzystuje energię słoneczną równocześnie do przygotowania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania.

Technika kondensacyjna – mniejsze zużycie gazu

Dzięki zastosowaniu techniki kondensacyjnej, bazującej na rozwiązaniach firmy Vaillant, kocioł ecoVIT/4 exclusiv pozwala obniżyć emisję substancji szkodliwych oraz uzyskać sprawność normatywną na poziomie 109%. Duży zakres modulacji zapewnia równomierną cichą pracę, dzięki długim czasom pracy palnika i niewielkiej liczbie cykli załączania.

Mówiąc krótko: kocioł ecoVIT/4 exclusiv perfekcyjnie łączy zalety dotychczasowych kotłów grzewczych z wysoką wydajnością techniki kondensacyjnej… także podczas przygotowania ciepłej wody
Sprawność kotła ecoVIT/4 exclusiv podczas zasilania zasobnika sięga 104% to jest znacznie powyżej wartości osiąganej przez konwencjonalne urządzenia. Taką sprawność umożliwiło zastosowanie systemu Aqua-Kondens.
Dwa odrębne przyłącza obiegu powrotnego umożliwiają uzyskanie lepszego rozkładu temperatur w kotle. Zapewnia to szybszą dostępność wody o zadanej temperaturze w górnej strefie, zasilającej obieg ogrzewania i poboru ciepłej wody. Jednocześnie zimniejsza woda w dolnej strefie zapewnia optymalną kondensację.
Oczywiście, kocioł ecoVIT/4 exclusiv spełnia najwyższe wymagania także w zakresie estetyki. Jako samodzielny kocioł grzewczy, czy w połączeniu z zasobnikiem warstwowym actoSTOR VIH K 300, dopasowanym funkcjonalnie i estetycznie – ecoVIT/4 exclusiv prezentuje się doskonale pod każdym względem.